Wypożyczalnia bagażników dachowych

Podczas wyjazdów wakacyjnych lub rodzinnych wycieczek weekendowych wynajem samego auta może okazać się niewystarczający. Duża liczba bagaży, wózek dla dziecka, narty oraz wiele innych produktów których potrzebujemy podczas wypoczynku, znacznie zmniejsza wolną przestrzeń wewnątrz samochodu oraz wpływa na dyskomfort jazdy. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszej śląskiej wypożyczalni samochodów i od teraz poza komfortowymi pojazdami osobowymi i busami, oferujemy Państwu również praktyczne bagażniki dachowe.

Modele boxów znajdujące się w przygotowanej przez nas ofercie nadają się do montażu na każdym typie auta. Nasza wypożyczalnia bagażników dachowych podobnie jak w przypadku samochodów, oferuje swoim Klientom możliwość wynajmu boxów zarówno na okres krótko jak i długoterminowy. Bagażniki dachowe znajdujące się w ofercie naszej wypożyczalni są rozwiązaniem nie tylko wygodnym, ale również zapewniającym znaczną oszczędność miejsca, co jest niezwykle istotne w przypadku dalekich wyjazdów czy dłuższej podróży.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na konkurencyjne ceny oraz pomoc w wyborze rozwiązania o wielkości i ładowności, która najbardziej będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Cennik


Doba wypożyczenia kosztuje 19 zł

Zdjęcia